МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ОСВІТИ, НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

__________03022, Київ-22, вул. Ломоносова, 55-57, 266-92-93, planeta@ukrpost.net

СЕКТОР КУЛЬТУРНО-МАСОВОЇ РОБОТИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ № 01-02

Шановному ___________________________________________________________ ______________________________________________________________________

В МЦ "Планета" функціонує сектор культурно-масової роботи. Метою його діяльності є забезпечення високого рівня культурного та духовного життя молоді університету.

Основними напрямками та завданнями даного сектору є :

1. Забезпечення інформацією про становище в культурному житті, як університету, так і країни вцілому, вище названої молоді (молоді університету)

2. Підтримка культурно і спортивно-масових ініціатив.

3. Виховання у студентів національної гідності та патріотизму.

4. Налагодження співпраці з аналогічними установами та організаціями.

5. Налагодження співпраці з установами культурно і спортивно-масової спрямованості (театри, кінотеатри, спортивні клуби та комплекси).

6. Організація та проведення культурно та спортивно-масових заходів.

7. Проведення іншої діяльності спрямованої на досягнення мети культурно- масового сектору.

Сектор культурно-масової роботи МЦ "Планета" запрошує до співпраці всіх зацікавлених молодих людей університету !