№ _______________ від _____ червня 2000 року

У зв'язку із створенням Молодіжного центру розвитку освіти, науки та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Наказ ректора № 554-32 від 28.12.1999) прошу:

1. Директора Молодіжного центру розвитку освіти, науки та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - Центр) ознайомити керівників всіх структурних підрозділів університету, органів самоврядування студентів та аспірантів, громадських та інших організацій, що діють на території університету, з метою і напрямками діяльності Центру.

2. Керівників всіх структурних підрозділів університету, органів самоврядування студентів та аспірантів, громадських та інших організацій, що діють на території університету, ознайомити своїх співробітників з метою і напрямками діяльності Центру та надавати всебічну підтримку у його діяльності. Відповідальність за виконання розпорядження покласти на директора Центру Волинську Ларису Петрівну.

Перший проректор О.В. Третяк